Krepšinio turnyras (1999 m. gim. ir jaun. vaikai berniukai) „Kretingos maisto taurė-2012“ (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2012-10-10

Spalio 5, 6, 7 dienomis Kretingos sporto mokykloje vyko draugiškas krepšinio turnyras „Kretingos maisto taurė -2012“. Jame dalyvavo trys komandos iš pirmo MKL diviziono (Kauno „Tornado“ KM-„SCANDAGRA“, Kauno KM „Aisčiai“, Klaipėdos V. Knašiaus KM), dvi  iš antro diviziono (šeimininkų Kretingos SM-„Kretingos maistas“ bei Kupiškio SM-„DOVALDA“), viena iš trečio diviziono (Biržų SM) bei Kretingos SM II-a komanda (2000 m.  gim. vaikai berniukai).

Trenerio komentaras:  „Labai patenkintas šiuo turnyru, nes dalyvavo labai stiprios komandos iš įvairių miestų komandų. Turnyro lygis, kaip pripažino visų komandų treneriai, tarp to amžiaus vaikų buvo tikrai aukštas.  Vien tai, kad tik paskutinę turnyro dieną ir būtent tik per paskutines rungtynes tarp Kupiškio SM ir Kauno KM „Tornado“ (57:49) paaiškėjo, kas pasidalins vietas nuo 2 iki 5 vietų, parodo, kad daugumos komandų lygis labai panašus. Džiugu, kad tarp tokių ekipų mūsų Kretingos SM-„Kretingos maisto“ komanda užėmė antrąją vietą.  Vaikai ne vienose rungtynėse  pademonstravo valią,  ryžtą,  vieningumą,  kovingumą, susikaupimą lemiamais momentais.  Šie bruožai visumoje ir lėmė pasiektą rezultatą.  Po laimėtų pirmų rungtynių prieš Kretingos SM II (59:48), vakarop susitikome su Kauno KM „Tornado“. Su šia ekipa žaidėme lygiai prieš metus turnyre Kaune ir ten pavyko juos nugalėti.  Šį kartą nugalėjo varžovai,  ir pelnytai. Nors rungtynės buvo atkaklios, tačiau varžovai visada pirmavo keliais taškais, kontroliavo žaidimo eigą. Taigi pralaimėjome 38:45. Kitos dienos ryte mūsų laukė turnyro favoritai klaipėdiečiai. Be abejonės tai viena stipriausių šiuo metu Lietuvos komandų. Nepasakyčiau, kad žaidėme blogai.  Tiesiog šiuo metu varžovai stipresni ir ne tik prieš mus - lengvai nugalėjo visas komandas.  Pralaimėjome Klaipėdai  41:75. Vakare laukė itin svarbios rungtynės su Kupiškio atstovais.  Praėjusiame sezone jie taip pat žaidė pirmame MKL divizione. Norint kovoti dėl prizinių vietų mums būtina buvo pergalė.  Rungtynės buvo bene gražiausios turnyre. Laimėjome po pratęsimo  62:53. Paskutinę turnyro dieną laukė principinė kova su Kauno KM „Aisčių“ penketuku.  Žaidėme su jais jau labai daug kartų ir visada žaidimas vyko „taškas į tašką“. Ne išimtis buvo ir šis kartas. Laimėjome paskutinėmis rungtynių minutėmis 49:39. Po šios pergalės jau žinojome, kad belieka laimėti paskutines rungtynes prieš biržiečius ir turėsime prizinę vietą.  Laimėjome lengvai  72:44. Kretingiškių komandoje naudingu žaidimu išsiskyrė keletas žaidėjų, tačiau nenorėčiau jų  įvardinti, nes rezultatą pasiekė komanda, o ne pavieniai žaidėjai.  Labai tikiu, kad sekmadienį  (spalio 14 dieną), kai žaisime pirmas MKL rungtynes su Vilniaus SM II komanda, mūsiškiai žais su ugnele, kovingumu, ryžtu, ką ir demonstravo šiame turnyre.  Rungtynių pradžia 14.00. Kviečiame visus galinčius ir norinčius ateiti palaikyti mūsų komandą ".

Turnyrinė rezultatų lentelė:

1. Klaipėdos V. Knašiaus KM  -  12 tšk.
2. Kretingos SM-„Kretingos maistas“  -  10 tšk.
3. Kupiškio SM-„Dovalda“  -  10 tšk.
4. Kauno KM „Aisčiai“  -  9 tšk.
5. Kauno „Tornado“ KM-„Scandagra“  -  9 tšk.
6. Biržų SM  -  7 tšk.
7. Kretingos SM II  -  6 tšk.

Naudingiausi komandų žaidėjai:  Aurimas Jozas  (Biržų SM),  Kristijonas Rėklaitis (Kauno KM „Aisčiai“), Patrikas Kapralovas (Kauno „Tornado“ KM-„Scandagra“), Domantas Vilys (Kupiškio SM-„Dovalda“), Aidas Žitkus (Klaipėdos V. Knašiaus KM), Šarūnas Stankus (Kretingos SM II),  Žygimantas Bereiša  (Kretingos SM-„Kretingos maistas“).