Krepšinio turnyras ,,Krepšinio ateitis 2010" (1999 m. gim. berniukai)

Pateikta: 2010-05-09

Kretingos sporto mokykloje gegužės 8-9 dienomis vyko vaikų (berniukų), gimusių 1999 m., krepšinio turnyras „Krepšinio ateitis 2010“.

Į turnyrą atvyko dvi komandos iš Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokyklos, Palangos “Naglio“ krepšinio klubo komanda, Klaipėdos raj. vaikų ir jaunimo sporto mokyklos (Gargždai) bei šeimininkų Kretingos sporto mokyklos komanda, vadovaujami trenerio Rimvydo Joneckio.

Jauniesiems Kretingos krepšininkams tai buvo pirmasis turnyras. Rudenį jie pradeda dalyvauti Lietuvos moksleivių krepšinio lygos pirmenybėse ir šios varžybos buvo puiki proga pasitikrinti savo jėgas varžantis su  kitų miestų krepšininkais.

Gausiai susirinkę žiūrovai stebėjo įtemptas rungtynes, pareikalavusias iš vaikų daug jėgų ir ištvermės. Trenerio R.Joneckio auklėtiniai turnyre pasirodė sėkmingai, iškovoję trečią vietą. Jie pralaimėjo labiau patyrusioms V.Knašiaus KM I bei Gargždų komandoms, tačiau nugalėjo Palangos „Naglio“ (64:53) ir V.Knašiaus KM II (55:39) krepšininkus.

Kretingos komandoje labiausiai išsiskyrė per keturias rungtynes vidutiniškai net po 27 taškus pelnęs Gintautas Petrauskas bei po 10 taškų pataikęs Egidijus Bučkus.

Pirmi buvo visas pergales iškovoję Klaipėdos V.Knašiaus KM I komanda, antri - gargždiškiai, ketvirti - V.Knašiaus KM II, penkti liko palangiškiai.

Pertraukoje tarp rungtynių organizuotą baudų metimo konkursą laimėjo gargždiškis Armandas Budvytis, kamuolio varymo slalomo konkursą - klaipėdietis Rokas Liekis.

Kretingos sporto mokyklos direktorius Remigijus Malakauskas komandas apdovanojo taurėmis bei medaliais. Jis palinkėjo jauniesiems krepšininkams atkaklumo bei noro tobulėti, siekiant užsibrėžto tikslo krepšinio aikštelėje.

Vardiniai prizai įteikti šiems geriausiems kiekvienos komandos žaidėjams: Ruslanui Čikunovui (Klaipėdos V.Knašiaus KM I), Tadui Poškai (Gargždai), Modestui Marščionkai (V.Knašiaus KM II), Arnui Galinaičiui (Palangos „Naglis“), Gintautui Petrauskui (Kretingos SM).

PICT0998