Krepšinio turnyras ,,Krepšinio maratonas“ (1995m. gim. merginos) (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2010-10-03

Spalio 2-ą dieną Kretingos sporto mokykloje vyko draugiškas jaunučių merginų (1995 m. gim.) krepšinio turnyras „Krepšinio maratonas“.

Jame dalyvavo Palangos SC, Klaipėdos raj. VJSM (Gargždai), Plungės SM bei šeimininkų - Kretingos SM merginų komanda.

Kretingos SM auklėtinės sužaidė labai sėkmingai, įveikdamos visas varžoves ir užimdamos pirmą vietą. Klaipėdos raj. atstoves nugalėjo 16 taškų skirtumu, plungiškės įveiktos rezultatu 62:31, Palangos SC komanda – 61:40.

Po turnyro nugalėtojų treneris Rimvydas Joneckis kalbėjo: ,,Labai džiaugiuosi šiuo laimėjimu, nes tai buvo mano, kaip naujo merginų komandos trenerio debiutas. Esu dėkingas merginų pirmajai trenerei Irenai Mineikienei, kurios įdirbis tikrai didelis. Žinoma, stengiuosi įdiegti ir naujovių merginų žaidime –  šiek tiek keičiame darbą gynyboje bei puolime, labiau akcentuojame suderintus komandinius veiksmus. Po savaitės startuojame Lietuvos MKL  pirmo diviziono pirmenybėse, kur keliame sau didelius reikalavimus, t.y. būti stipriausiųjų trejete. Turnyro metu norėjau pamatyti savo auklėtinių silpnąsias vietas, išbandyti naujus puolimo derinius bei komandinį gynybinį spaudimą po visą aikštę. Visos rungtynės buvo sunkios, pergalės iškovotos ne taip lengvai, kaip gali atrodyti pažiūrėjus į rezultatus. Išskirčiau pergalę prieš Plungės SM komandą, prieš kurią merginos žaidė puikiai,  įvykdė beveik visus mano reikalavimus. Didelį darbą atliko Reda Motiejūnaitė, kurios žaidimas gynyboje neleido atsiskleisti plungiškių komandos lyderei. Einame teisinga linkme, tikiuosi ši pergalė turnyre bus papildomas stimulas merginoms siekti užsibrėžto tikslo LMKL pirmenybėse. Merginos labai darbščios, kovingos, draugiškos, todėl man, kaip treneriui dirbti su jomis yra lengva ir malonu. Tikiuosi, ateis dar didesnės pergalės“.

Geriausia Kretingos SM komandoje buvo pripažinta Reda Motiejūnaitė, Plungės SM ekipoje - Gintarė Katkutė, Klaipėdos raj. VJSM - Evelina Lekstytė, Palangos SC komandoje - Justina Kubelskaitė.

Metimų konkursą laimėjo palangiškė Kristina Stalmokaitė.

Kretingos SM komandoje žaidė Dovilė Tarasevičiūtė, Barbora Momgaudytė, Monika Salytė, Sandra Starkovaitė, Eglė Lazauskaitė, Greta Šeškutė, Laura Saudargaitė, Reda Motiejūnaitė, Gintarė Paulauskaitė, Aurelija Brazdeikytė ir Renalda Jonušaitė.

Galutinė turnyro lentelė:

1. v. – Kretingos SM
  2. v. – Plungės SM
  3. v. – Klaipėdos raj. VJSM (Gargždai)
  4. v. – Palangos SC