Krepšinio turnyras „Kretinga-2010“

Pateikta: 2010-04-29

Kovo mėnesį pasibaigus Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikinų (1993 m. gim.) krepšinio čempionatui buvo nuspręsta sezoną pratęsti surengiant turnyrą Kretingoje. Balandžio 24-25 dienomis jėgas krepšinio aikštelėje išbandė Kretingos SM, Palangos SC, Klaipėdos KM, Šilalės SM ir Kuršėnų SM jaunieji krepšininkai (gim. 1993-1994 m.).

Į turnyrą susirinko panašaus pajėgumo komandos, todėl žiūrovai matė daug gražių rungtynių, kai nugalėtojai paaiškėdavo paskutinėmis sekundėmis. Sėkmingiausiai žaidė Šilalės vaikinai (3 pergalės ir 1 pralaimėjimas), kurie iškovojo 1-ą vietą. Antri liko Kretingos sporto mokyklos krepšininkai (3 pergalės ir 1 pralaimėjimas), 3-ą vietą iškovojo Klaipėdos KM (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai), 4-oje vietoje liko Kuršėnų SM krepšininkai, 5-oje vietoje Palangos SC krepšininkai. Turnyro metu vyko metimų (nuo tritaškio linijos, baudos metimo linijos ir iš po krepšio) ir baudų metimo konkursai. Metimų konkursą laimėjo Erikas Kubilius iš Palangos SC, o baudų metimo konkursą laimėjo taip pat Palangos SC krepšininkas Karolis Zajauskas. Buvo išrinkti geriausi kiekvienos komandos krepšininkai: Kretingos SM – Andrius Bėrontas, Palangos SC – Karolis Zajauskas, Kuršėnų SM – Aidas Norvaišas, Klaipėdos KM – Karolis Jundulas, Šilalės SM – Lukas Lekavičius.

Turnyras patiko visiems dalyvavusiems, todėl Šilalės SM ir Kuršėnų SM  treneriai pažadėjo prieš naują sezoną surengti panašius turnyrus savo mietuose ir pakviesti į juos Kretingos SM krepšininkų komandą, kad būtų galima dar kartą pasitikrinti savo jėgas ir pasiruošti naujam čempionatui.