Krepšinio turnyras ,,Rudeninis krepšinis“, 1996 m. gim. jaunučiai vaikinai (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2010-09-19

Kretingos sporto mokykla naują krepšinio sezoną pradėjo surengdama draugišką jaunučių vaikinų (1996 m. gim.) krepšinio turnyrą  ,,Rudeninis krepšinis”.

Be šeimininkų komandos turnyre dalyvavo stiprios komandos iš Mažeikių, Klaipėdos, Jonavos, Palangos. Deja, kretingiškiams nepavyko laimėti nė vienų rungtynių. Po atkaklių kovų pralaimėta Klaipėdos V.Knašiaus KM komandai (72:82), Jonavos KKSC (44:56) bei silpniau pasipriešinta Mažeikių SM-,,Nafta” (43:69) iri Palangos SC (35:54) ekipoms.

Po varžybų Kretingos SM jaunučių treneris  Rimvydas Joneckis kalbėjo: ,,Visada į draugiškus turnyrus kviečiu atvykti šiuo metu stipresnes komandas. Mano galva tai efektyviausias būdas sužinoti savo žaidėjų silpnąsias vietas nei žaidžiant prieš silpnesnes ekipas. Esu dėkingas varžovų treneriams, kurie sutiko atvykti su savo komandomis į Kretingą ir pasitikrinti jėgas prieš arėjančias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos kovas. Komandos buvo tikrai stiprios: mažeikiškiai žaidžia pirmame LMKL divizione, Palanga, Klaipėda –  antrame, Jonavos ekipa praėjusį sezoną išėjo į kitą etapą iš Kauno zonos, kur silpnų komandų nėra. Aš, kaip treneris turėjau du tikslus: ,,aptrinti” stipriose rungtynėse naujoką iš Grūšlaukės Dovydą Barasą, bei priversti jaunuolius kovoti iki galo esant  neigiamam rezultatui. Dovydas, tikiuosi, ateityje bus vienas iš komandos lyderių. Jis yra gabus, turi gerų duomenų. Daug kas priklausys nuo jo noro sunkiai dirbti per treniruotes. Neblogą įspūdį paliko Edvino Bumblio žaidimas. Iš jo reikalauju ypač daug, nes jis jau dabar gali būti komandai svarbus žaidėjas. Žinoma, labai trūko mūsų lyderio Mato Puotkalio, bet vis tiek nemanau, kad sužaidėm blogai. Prieš Klaipėdos komandą pirmavome iki 35 min., tas pats buvo ir žaidžiant prieš Jonavos KKSC. Fiziškai ,,neištempėme”. Gal turėjo įtakos ir tai, kad keli žaidėjai rungtyniavo po ligų. Mažeikiškiai ir Palangos komandos turėjo ryškią ūgio persvarą. Prieš šias dvi komandas kol kas esame silpnesni. Turnyras mums buvo labai naudingas ir esu dėkingas  visiems savo auklėtiniams, kurie stengėsi, nenuleido rankų, kovojo iki galo. Manau, kad tokie pralaimėjimai yra tiesiausias kelias į pergales ateityje”.

Kretingos SM gretose labiausiai išsiskyrė Henrikas Lubinas, pelnydamas vidutiniškai 15 taškų per rungtynes. Jis ir gavo naudingiausio komandos žaidėjo prizą. Palangos komandoje geriausias buvo Deivydas Petravičius, Klaipėdos – Andrius Banys, tarp jonaviškių – Karolis Pauplys, Mažeikių komandoje – Rokas Rakejevas.

Metimų konkurso nugalėtoju tapo Jonavos KKSC atstovas Ignas Saladinskas, kamuolio varymo slalomo – mažeikiškis Gediminas Ūža.

Kretingos SM komandai atstovavo Arnas Skliuderis, Ernestas Zubė, Gytis Litvinas, Audrius Tarvydas, Aurelijus Viskontas, Mindaugas Bugaila, Dovydas Barasa, Aurimas Stonkus, Henrikas Lubinas, Rokas Grudzinskas, Edvinas Bumblys, Deivydas Kuzavas ir Dovydas Baranovskis.

Galutinė komandų turnyrinė lentelė:

• 1. Mažekių SM-,,Nafta”
  • 2. Palangos SC