Krepšinio turnyras ,,Vaikystė su krepšiniu"

Pateikta: 2010-04-19

Kretingos sporto mokykloje balandžio 17-18 dienomis vyko draugiškas vaikų, gimusių 1996 m., krepšinio turnyras „Vaikystė su krepšiniu“.

Į turnyrą atvyko komandos iš Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokyklos, Plungės sporto mokyklos, Palangos sporto centro, šeimininkų Kretingos sporto mokyklos bei 1997 m. gimusių Kretingos SM-„Blum-Baltic“ komanda.

Nuo rudens  keturiolikmečiai  krepšininkai pereina į jaunučių amžių, todėl  keisis jų žaidimo taisyklės, t.y. bus rungtyniaujama jau pagal didžiojo krepšinio taisykles. Vykdant šį turnyrą vienas iš organizatorių  tikslų  buvo suteikti vaikams progą varžybose greičiau priprasti prie pasikeitusių sąlygų.

Sėkmingai pasirodė šeimininkų, Kretingos SM komanda (treneris Rimvydas Joneckis), surinkusi šešis taškus ir iškovojusi antrąją vietą (nugalėjo Kretingos SM-„Blum Baltic“ rezultatu 92:50, Plungės SM sportininkus - 92:65).

Nugalėtojais tapo visus varžovus įveikę Klaipėdos V.Knašiaus KM komanda, trečią vieta atiteko Plungės SM, ketvirta-Palangos SC, penkta - jauniesiems Kretingos SM-„Blum-Baltic“ krepšininkams.

Pertraukoje tarp rungtynių organizuotą vaikų pamėgtą baudų metimo konkursą laimėjo Kretingos SM-„Blum-Baltic“ atstovas Deividas Mineikis. Tritaškių metimo konkursą laimėjo per minutę net dvylika tritaškių pataikęs Kretingos SM auklėtinis Arnas Skliuderis.

Vardiniai prizai įteikti geriausiems kiekvienos komandos žaidėjams. Jais tapo šie krepšininkai: Klaipėdos V.Knašiaus KM komandoje - Aidas Einikis, Plungės SM - Matas Balandis, Kretingos SM-„Blum Baltic“ - Henrikas Lubinas, Kretingos SM - Matas Puotkalis.

Organizatoriai tikisi, kad turnyras taps tradiciniu, nes tai labai geras būdas neprarasti sportinės formos pasibaigus oficialioms krepšinio varžyboms bei gera proga jaunųjų krepšininkų tėvams pamatyti savo atžalų pasiekimus krepšinio aikštelėje.

IMGP0509