Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklų berniukų 7x7 futbolo varžybos (I turas)

Pateikta: 2011-05-18

I turo rezultatai

1996 m. gim. jaunučiai

M. DAUJOTO VID. MOK. – KARTENOS VID. MOK.  – 8:1

Įvarčius pelnė M.Daujoto vid. mok. mokiniai Žilvinas Lukošius (3), Simonas Striauka (3), Mantas Elzbergas (1), Matas Šaulys (1) ir Kartenos vid. mok. mokinys Rokas Kaubrys (1).

M. DAUJOTO VID. MOK. – PRANCIŠKONŲ G. – 4:2.

Įvarčius pelnė M.Daujoto vid. mok. mokiniai Simonas Striauka (2), Mantas Barkus (1), Žilvinas Lukošius (1) ir  Pranciškonų gimn. mokiniai Gražvydas Gujis (1), Vilius Domarkas (1).

KARTENOS VID. MOK. – SALANTŲ GIMN. – 9:2.

Įvarčius pelnė Kartenos vid. mok. mokiniai Rokas Kaubrys (5), Edvinas Stonkus (3), Martynas Kniukšta (1) ir  Salantų gimn. mok. mokiniai Domantas Rimkus (1), Klaudijus Žiobakas (1).

J.PABRĖŽOS GIMN. – SALANTŲ GIM. – 11:2.

Įvarčius pelnė J.Pabrėžos gimn. mokiniai Irmantas Andrijaitis (4), Deivydas Gedvilas (2), Donatas Žebrauskas (2), Dovydas Švita (2), Arnas Jacinavičius (1) ir Salantų gimn. mokiniai Gytis Rapalis (1), Mantas Drungilas (1).

1998 m. gim. vaikai

M. DAUJOTO VID. MOK. – PRANCIŠKONŲ GIMN.  – 7:3.

Įvarčius pelnė M.Daujoto vid. mok. mokiniai Simonas Striauka (5), Mantas Elzbergas (2) ir Pranciškonų gimn. mokiniai Vilius Kazlauskas (1), Armandas Karčiauskas (1), Simas Vasiliauskas (1).

VYDMANTŲ VID. MOK. – SALANTŲ GIMN. – 2:1.

Įvarčius pelnė Vydmantų vid. mok. mokinys Gytis Okuličius (2) ir Salantų gimn. mokinys Mantas Kalašnikovas (1).

M. DAUJOTO VID. MOK. – BAUBLIŲ PAGR. MOK. – 11:0.

Įvarčius pelnė M.Daujoto vid. mok. mokiniai Simonas Striauka (4), Mantas Žiobakas (3), Mantas Elzbergas (2), Lukas Liubavičius (1), Jurmantas Beniušis (1).

S.DAUKANTO PAGR. MOK. – SALANTŲ GIMN. – 14:3.

Įvarčius pelnė S.Daukanto pagr. mok. mokiniai Aurimas Anužis (8), Donatas Anužis (4), Kevinas Gražulis (1), Laimonas Mončys (1) ir Salantų gimn. mokiniai Zigmas Bertašius (1), Eligijus Norkus (1), Laurynas Stonkus (1).