Kretingos rajono pagrindinių mokyklų vaikų berniukų krepšinio 3x3 varžybų rezultatai

Pateikta: 2010-12-21

Varžybose dalyvavo 3 komandos: Baublių pagrindinės mokyklos, Kūlupėnų M.Valančiaus pagrindinės mokyklos ir Grūšlaukės pagrindinės mokyklos.

I-ą vietą iškovojo Kūlupėnų M.Valančiaus pagrindinės mokyklos komanda, kurioje žaidė Deivydas Kuzavas, Aurelijus Baltrimas, Laurynas Pranckus, Žygimantas Narvilas (mokytoja Asta Pocienė).

II-oje vietoje liko Grūšlaukės pagrindinės mokyklos komanda: Vladas Rancas, Gytis Raudonis, Edvinas Zebitis, Lukas Jonkus (mokytojas Stasys Laukys).

III-oje vietoje  liko Baublių pagrindinės mokyklos komanda: Aurimas Lukauskas, Renaldas Lukas, Mantas Žilys, Svajūnas Kupšys, Ernestas Gečas (mokytojas Jonas Benetis).