Kurzeme-Žemaitija futbolo čempionatas (2000 m. gim. vaikinai, treneris Arvydas Balsevičius)

Pateikta: 2014-09-22

Šių metų birželio-rugpjūčio mėnesiais vyko jau trečiasis Kurzeme – Žemaitija futbolo čempionatas, kuriame startavo Kretingos SM 2000 metų komanda ir užėmė II vietą.

Pagal futbolo nuostatus kartu su komanda galėjo žaisti trys vyresni  (gimė 1999 metais vaikinai. Pirmenybės, kuriose dalyvavo 6 komandos, vyko dviem ratais. Žemaitijos regionui atstovavo Plungės SRC, Kretingos SM ir Telšių „Džiugas“, o Latvijai – FK Nica, Liepojos SSS(2001), Grobino SC – Saldus JFK. Čempionate rungtyniauta turais, kai suvažiavę dalyviai žaidžia po dvi varžybas. Rungtynių laikas sutrumpintas – 2 kėliniai po 20 minučių. Džiugu paminėti tai, jog Kretingos SM auklėtiniai, treniruojami Arvydo Balsevičiaus, šiame čempionate pasirodė šauniai. Vaikinų komanda iškovojo antrąją vietą. Nuo nugalėtojų, kuriais tapo Grobino SC – Saldus JFK, kretingiškiai atsiliko vienu tašku. Taip pat neblogai varžybose pasirodė Plungės komanda, iškovojusi trečiąją vietą bei Telšių – ketvirtąją.  Liepojos SSS čempionate liko penkti, o FK Nica – šešti. Čempionatas neapsiėjo ir be individualių futbolininkų apdovanojimų. Geriausiu šių pirmenybių vartininku pripažintas Robertas Kazbaris, kuris praleido tik 6 įvarčius. Geru žaidimu gynyboje išsiskyrė Vilius Jakumas, Gražvydas Steckys, Regimantas Dunauskas, Vaidotas Gedvilas, Paulius Žąsytis, Benas Laugalis, saugų linijoje – Vilius Kazlauskas, Edvinas Girdenis, Valentas Budrikas, Donatas Anužis, Edvinas Andrijauskas, Rokas Šipalis, Regimantas Kripas, Deividas Benetis, puolime – Dainius Stonkus, Elijus Sendravičius. Komandos treneris džiaugiasi vaikinų žaidimu. Anot Arvydo Balsevičiaus, šios varžybos užpildė buvusį poilsio tarpą tarp respublikos pirmenybių.