Lietuvos jaunių bokso čempionatas (treneriai Tomas Balsys ir Gediminas Kuchalskis)

Pateikta: 2011-04-04

Kovo 30 d. - balandžio 2 d. Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo ir Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami trenerių-sporto mokytojų Tomo Balsio ir Gedimino Kuchalskio. Po įtemptų keturių dienų varžybų, kur sportininkams teko kautis su stipriausiais Lietuvos jaunaisiais boksininkais, neabejotinu Lietuvos jaunių bokso čempionu svorio kategorijoje iki 40 kg tapo Edvinas Puplauskas. Sidabro medalį į Kretingą parvežė Irmantas Liepys, kuris nugalėjo kovose iki 80 kg. Taip pat šiame čempionate Kretingos sporto mokyklos vardą garbingai gynė Kristupas Tužilinas, Tadas Stulginskas ir Kęstutis Bušma.