Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų pirmos lygos I pogrupio futbolo pirmenybės (1995-1996 m. gim., treneris Arvydas Balsevičius)

Pateikta: 2012-10-10

Permainingos ir atkaklios kovos vyksta Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų pirmos lygos I pogrupio futbolo pirmenybėse. 1995 m. gimę ir jaunesni Kretingos futbolininkai išvykoje nugalėjo Tauragės „Taurą“ 3:2 (įvarčius pelnė Gražvydas Gujis, Robertas Girdžiūnas, Irmantas Andrijaitis), namuose 2:1 įveikė Gargždų „Bangos“ I-ąją komandą (įvarčius mušė Vilius Augutis ir Rokas Balsevičius). Išvykoje rezultatu 0:0 sužaista su Šilutės „Šilute“, namuose 0:3 pralaimėta Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkams bei Gargžduose įveikta „Bangos“ II-oji komanda 3:2 (įvarčius pelnė Irmantas Andrijauskas (2), Robertas Girdžiūnas).