Lietuvos jaunučių merginų (1995 m. gim.) krepšinio pirmenybės. Pirmas divizionas (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2010-11-14

PANEVĖŽIO KKSC I - LIEPA  -  KRETINGOS SM  -  69:53.

Taškus pelnė Monika Salytė - 13, Aurelija Brazdeikytė - 13, Renalda Jonušaitė - 8 (8 atk. kam.), Eglė Lazauskaitė - 7, Greta Šeškutė - 4, Dovilė Tarasevičiūtė - 3, Reda Motiejūnaitė - 3, Edita Starkovaitė - 2.
Trenerio komentaras: ,,Žaidimu nenusileidome visiškai niekuo, kai kuriuose žaidimo komponentuose atrodėme netgi žymiai geriau. Iš pagrindų keičiame gynybos taktiką, labiau akcentuojame suderintus komandinius veiksmus, o tam įgyvendinti reikia nemažai laiko. Merginos buvo įpratusios žaisti labiau individualų krepšinį, o tai, man kaip treneriui yra nepriimtina. Buvo atkarpų, kai panevėžietės nieko negalėjo sukurti prie mūsų krepšio kelių atakų iš eilės. Mes privertėme varžoves suklysti net 42 kartus (!), tačiau nesugebėjome tuo pasinaudoti. Merginos labai lengvai prasiverždavo po krešiu, tačiau kamuolys labai retai perskrosdavo tinklelį - iš dvitaškių zonos pataikėme tik 28,8% taiklumu. Su tokiu pataikymu toli nenuvažiuosi. Didesnę rungtynių dalį varžovės strigo mūsų gynyboje, tačiau nesugebėjome atsikovoti kamuolių - panevėžietės kartojo metimą po vieną-du kartus. Tai - per didelė suteikta prabanga varžovėms. Šios dvi priežastys ir lėmė pralaimėjimą. Nors ir pralaimėjome, tačiau visumoje įžvelgiau daugiau teigiamų dalykų nei neigiamų. Žvelgiant į ateitį, jaučiasi, kad dirbame teisinga linkme. Nemanau, kad esame silpnesni už Panevėžio KKSC I - LIEPA ekipą. Atsirevanšuosime Kretingoje. Naudingai sužaidė po ilgesnės pertraukos į komandą grįžusi Monika Salytė bei maloniai savo žaidimu nustebino Aurelija Brazdeikytė. Ir apskritai, džiaugiuosi, kad mano auklėtinės niekada nenuleidžia rankų kovoja iki galo.Tai labai džiugina. Aš tikiu savo merginomis. Mes dar nustebinsime ne kartą savo pergalėmis."