Lietuvos jaunučių sporto žaidynių bokso varžybos (treneriai Tomas Balsys ir Aivaras Balsys)

Pateikta: 2014-10-14

Rugsėjo 17-20 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių bokso zoninės varžybos, kuriose net penki Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami trenerių Tomo ir Aivaro Balsių, iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose, kurios vyko Vilniuje spalio 9-12 d.. Vilniuje keturi iš penkių jaunųjų Kretingos sporto mokyklos boksininkų iškovojo teisę dalyvauti jaunučių žaidynių finale. 1-asis svorio kategorijoje iki 38,5 kg i ringą kopė Benas Svirnelis, kuris Kretingos komandai iškovojo pirmąjį aukso medalį. Jis aiškia taškų persvara nugalėjo Jonavos sporto mokyklos auklėtinį ir tapo čempionu. Antras i ringą kopė Simas Adomaitis (svorio kategorija iki 54 kg), jis taip pat pirštines surėmė su Jonavos SM auklėtiniu ir 2:1 nugalėjo jonavietį. Tuoj pat po to į ringą žengęs  Rokas Gervinskis (svorio kategorija iki 56 kg) turėjo pripažinti pasvaliečio pranašumą, rezultatu 2:1 pralaimėjo kovą ir užėmė antrą vietą. Mindaugas Macius svorio kategorijoje iki 62 kg užėmė trečią vietą. Donas Špučys (svorio kategorija iki 72 kg) be didelio vargo įveikė klaipėdietį ir tapo čempionu.