Lietuvos jaunučių vaikinų "B" (1996 m. gim.) krepšinio pirmenybės (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2011-01-19
TAURAGĖS SM - NOMERA  -  KRETINGOS SM I  -  80:65 (25:20, 17:12, 15:12, 23:21). Taškus pelnė Edvinas Bumblys - 19, Gytis Litvinas - 14 (4 tritaškiai), Paulius Valantinas - 11, Henrikas Petrauskas - 7, Aurimas Stonkus - 4, Ernestas Zubė - 4, Aurelijus Viskontas - 2, Rokas Grudzinskas - 2, Deividas Jurkus - 2.

Trenerio komentaras: "Tik prieš pat išvykdami į Tauragę sužinojom, kad susirgo komandos lyderis Matas Puotkalis, bei pagrindinis krašto puolėjas Dovydas Barasa. Dovydas su nedidelėm pertraukom serga jau pusantro mėnesio. Audrius Tarvydas taip pat dėl objektyvių priežasčių negalėjo vykti į rungtynes. Toks "nukraujavimas" komandinio žaidimo, žinoma, nesustiprino. Tačiau, bene pirmą kartą šį sezoną, jaunuoliai mane nuvylė. Per visas rungtynes man taip ir nepavyko  jiems "įpūsti" ugnelės, kovotojų dvasios. Šiandien vaikinai paprasčiausiai "atbėgiojo" rungtynes, galima sakyti, be emocijų. Žinoma, dviejų lyderių netektis komandai buvo nemažas smūgis - tam buvome nepasiruošę. Neturėjome paruošę žaidimo variantų, žaidžiant be jų. Tačiau krepšinyje ne viską lemia techniniai ar taktiniai dalykai - tik žaidžiant didele širdimi, kovinga dvasia galima aikštelėje nuversti kalnus. Nei širdies, nei kovotojo dvasios šiandien mano auklėtiniai neturėjo. Tikiuosi to daugiau nebebus. Nenoriu šiandien nieko išskirti, nes paprasčiausiai neturiu ką. Guodžia tai, kad mūsų pagrindiniai konkurentai dėl patekimo į stipriausių ketvertą - Telšių SRC komanda netikėtai pralaimėjo Akmenės antros komandos krepšininkams. Liko dvi rungtynės ir viskas yra mūsų rankose".