Lietuvos jaunučių vaikinų ,,B“ (1996 m. gim.) krepšinio pirmenybės (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2010-10-24

KRETINGOS SM  -  TELŠIŲ SRC  -  93:81.

Taškus pelnė Matas Puotkalis - 33, Edvinas Bumblys - 29, Dovydas Barasa - 21, Deividas Jurkus - 6, Audrius Tarvydas - 2, Ernestas Zubė - 2.

Trenerio komentaras: ,,Laimėjome sunkias rungtynes. Kontroliavome žaidimą visą laiką, tačiau daug klaidų darėme gynyboje - varžovai iš karto mus baudė. Labai trūksta iš rikiuotės išėjusių mūsų aukštaūgių - ne visada gynyboje atsikovojame, atrodo, lengvus kamuolius.Telšiškiai visas rungtynes lipo mums ant kulnų, laikė mus įtampoje ir džiaugiuosi, kad mūsų jaunuoliai susitvarkė su jų spaudimu. Rungtynių nugalėtoją nulėmė labai laiku (paskutinio kėlinio 7-ą minutę) Edvino Bumblio įmesti 3 tritaškiai iš eilės. Varžovus tai sutrikdė, o mums leido jaustis užtikrinčiau. Antras rungtynes iš eilės Dovydas Barasa įmetė per 20 taškų. Naujokas jaučiasi vis tvirčiau, žaidžia ramiau, įgauna mano, kaip trenerio, pasitikėjimą. Jis, Edvinas Bumblys ir Matas Puotkalis sudaro šiai dienai tvirtą komandos branduolį. Pirmenybes pradėjome neblogai - 4 pergalės ir 1 pralaimėjimas. Savo auklėtiniams palinkėsiu ir toliau žaisti agresyviai, greitai bei dinamiškai“.