Lietuvos mokinių (2001 m. gim.) mažojo futbolo čempionatas (treneris Arvydas Balsevičius)

Pateikta: 2011-02-23

Kretingos sporto mokyklos futbolininkų, gim. 2001 m., komanda, startavo atkrentamosiose Lietuvos mažojo futbolo čempionato varžybose.

Aštuntfinalyje du kartus sužaista su Plungės „Žiogelių“ komanda. Išvykoje pasiekta pergalė rezultatu 4:1 (įvarčius įmušė Gedas Bučma - 3, Edvinas Girdenis - 1), o namuose pralaimėta 1:2 (įvarčių autorius Edvinas Girdenis). Geresnio įvarčių santykio dėka patekta į tolimesnį etapą.

Ketvirtfinalyje žaista su pajėgia Gargždų „Bangos“ komanda. Abu susitikimai vyko atkakliai ir permainingai. Pirmųjų rungtynių Kretingoje pirmasis kėlinys susiklostė nesėkmingai. Jaunieji kretingiškiai pralaimėjo jį 1:4, tačiau antrąjį kėlinį sugebėjo rezultatą išlyginti 4:4, tačiau ir turėdami iniciatyvą visas rungtynes, nesugebėjome išplėšti pergalės. Rungtynių pabaigoje „Bangai“ pavyko įmušti pergalingą įvartį ir laimėti rungtynes rezultatu 5:4. Antrosiose atsakomosiose rungtynėse Gargžduose jau reikėjo pergalės dviem įvarčiais. Tai jaunieji kretingiškiai suprato ir rungtynes pradėjo ryžtingai. Varžovų vartams grasino Gedas Bušma, Edvinas Girdenis, Edgaras Žilys, tačiau vartai buvo tarsi uždaryti (aibė skersinių, nepavyko pataikyti į tuščius vartus). Pirmas kėlinys taip ir baigėsi be įvarčių. Antras kėlinys vyko panašiu scenarijumi, progos neišnaudotos, o varžovai to neatleido. „Banga“ įmuša įvartį. Mantas Lieškūnas išlygina santykį 1:1, tačiau rungtynių pabaigoje, jaunieji gargždiškiai įmuša pergalingą įvartį, kuris nulemia rungtynių ir dvikovos baigtį. Tačiau, kad ir pergalės nepavyko išplėšti, komanda yra verta pagyrimų (tai Gedas Bučma, Edvinas Girdenis, Paulius Žąsytis, Benas Montrimas, Markas Kaunas, Edgaras Žilys, Mantas Lieškūnas, Gražvydas Steckys, vartininkas Vaidutis Gedvilas).