Lietuvos vaikų berniukų (1999 m. gim.) krepšinio pirmenybės "Pirmasis iššūkis" (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2011-02-25
PLUNGĖS SM I – „ŽEMAITUKAI“  -  KRETINGOS SM  -  51:62 (8:18, 12:20, 16:11, 15:13). Taškus pelnė Gintautas Petrauskas - 33, Žygimantas Bereiša - 17, Vitalijus Kozys - 8, Egidijus Bučkus - 2, Robertas Kryžnauskas - 2.

Trenerio komentaras: „Prieš šias rungtynes plungiškiai turnyrinėje lentelėje buvo aukščiau, todėl rungtynių svarba mums buvo didelė. Pirmoje rungtynių pusėje mano auklėtiniai drausmingai žaidė gynyboje, pavyko greitos atakos, žaidimas vyko gan lengvai. Po pertraukos varžovai pradėjo aktyviau gintis, pagreitino žaidimą puolime - tai mums sukėlė šiokių tokių problemų, ypač trečiame ketvirtyje. Tačiau paskutiniame kėlinuke, dėka pakankamai drausmingo ir ramaus žaidimo gynyboje bei puolime, mums pavyko laimėti šias rungtynes be didesnių sunkumų. Žinoma, geriausias rungtynes šiandien sužaidė Gintautas Petrauskas, kuris buvo ne tik agresyvus puolime, bet ir labai naudingas gynyboje. Noriu išskirti ir Egidijaus Bučkaus žaidimą - taškų daug neįmetė, tačiau labai užtikrintai valdė kamuolį, tuo komandos žaidimui įnešdamas ramumo ir pasitikėjimo“.