Lietuvos vaikų berniukų (1999 m. gim.) krepšinio pirmenybės „Pirmasis iššūkis“ (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2011-02-25

KLAIPĖDOS RAJ. VJSM I  (GARGŽDAI)  - KRETINGOS SM  -  84:60 (25:17, 23:11, 18:19, 16:13).

Taškus pelnė Gintautas Petrauskas - 33, Vitalijus Kozys - 13, Egidijus Bučkus - 12, Ringaudas Anužis - 1, Edvinas Paulauskas - 1.

Trenerio komentaras: „Nepavyko pasipriešinti grupės lyderiams, tačiau nepasakyčiau, kad varžovams šios rungtynės buvo lengvas pasivaikščiojimas. Tik antrame kėlinuke paleidome vadžias, tačiau kituose trijuose vyko aštri, emocinga kova. Labai matėsi, kad mano auklėtiniai buvo išvargę po vakar sužaistų dviejų iš eilės rungtynių. Maža to, šiandien negalėjo žaisti vienas komandos lyderių Žygimantas Bereiša. Gargždiškiai šiandien buvo greitesni, „šviežesni“. Tai vienintelė pralaimėjimo priežastis. Vėl nesulaikomas buvo Gintautas Petrauskas, antrą dieną įmesdamas 33 taškus, paskutiniame ketvirtyje nebloga individualia gynyba pasižymėjo Ringaudas Anužis.

Sekmadienį Sporto mokyklos salėje bandysime jėgas su Palangos KK „Naglis“ komanda. Jiems pirmose rungtynėse išvykoje pralaimėjome 7 taškų skirtumu. Mėginsime atsirevanšuoti. Rungtynių pradžia 12.30 val."