Lietuvos vaikų berniukų (1999 m. gim.) krepšinio pirmenybės „Pirmasis iššūkis“ (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2011-02-25

PLUNGĖS SM II – „ŽEMAITUKAI“  -  KRETINGOS SM  -  40:67 (15:18, 6:18, 14:24, 5:7).

Taškus pelnė Egidijus Bučkus - 20, Vitalijus Kozys - 18, Žygimantas Bereiša - 10, Gintautas Petrauskas - 8, Gabrielius Asauskas - 4, Robertas Kryžnauskas - 4, Vygantas Keblys - 3.

Trenerio komentaras: „Žaidžiant prieš jaunesnius varžovus, buvo gera proga leisti pasireikšti mažiau patyrusiems vaikams, kurie dėl įvairių priežasčių kitose rungtynėse gauna mažiau progos pažaisti. Rungtynės nebuvo sunkios, labiau priminė draugišką susitikimą. Galbūt tik pirmajame ketvirtyje mano auklėtiniai suteikė varžovams daugiau laisvės aikštelėje. Tačiau vėliau, įvedus tam tikras korekcijas į žaidimą, viskas susitvarkė mūsų naudai. Išsiskyrė Egidijus Bučkus bei Vitalijus Kozys“.