Lietuvos vaikų berniukų (1999 m. gim.) krepšinio pirmenybės „Pirmasis iššūkis“ (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2011-03-15

KRETINGOS SM  -  MAŽEIKIŲ SM II - NAFTA  -  82:52 (21:8, 26:13, 23:10, 12:21).

Taškus pelnė Gintautas Petrauskas - 23, Vitalijus Kozys - 17, Vygantas Keblys - 12, Egidijus Bučkus - 10, Gabrielius Asauskas - 8, Osvaldas Šykšta - 4, Žygimantas Bereiša - 4, Tomas Ramonas - 2, Edvinas Paulauskas - 2.

Trenerio komentaras: „Didelių priekaištų vaikams neturiu, nes visi, kas buvo aikštėje įnešė savo indėlį į pergalę. Taškus pelnė 9 žaidėjai - tai džiugina, nes kai kurie žaidėjai tikrai yra patobulėję. Tai leidžia paįvairinti puolimo taktiką, bei atlikti aktyvesnius veiksmus gynyboje. Šiandien bandėme du naujus puolimo derinius, iš kurių vienas gavosi puikiai. Per jį gavo progos pelnyti taškus keli žaidėjai, varžovai jo neperprato. Noriu pagirti Vygantą Keblį, kuris padarė didelę pažangą, darosi aktyvus puolime, bei pelnė nemažai taškų. Stabilus treniruočių lankymas, aktyvus darbas jose duoda vaisių. Šaunuolis. Džiugu dėl Gabrieliaus Asausko, kuris po truputį atgauna prarastą sportinę formą po ligos - jo žaidime atsiranda greitis, azartas. Na, ir tradiciškai stipriai sužaidė Gintautas Petrauskas, Vitalijus Kozys, Egidijus Bučkus. Neramina tik viena - nemažas skaičius neįmestų metimų iš patogių padėčių bei momentais daromos taktinės klaidos gynyboje užsiimant padėtį, žaidžiant vienas prieš vieną. Yra kur dirbti per treniruotes, stengsimės šalinti klaidas“.