Lietuvos vaikų berniukų (1999 m. gim.) krepšinio pirmenybės „Pirmasis iššūkis“ (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2011-03-31

MAŽEIKIŲ SM I - NAFTA  -  KRETINGOS SM  -  48:61 (13:10, 8:16, 15:19, 12:16).

Taškus pelnė Vitalijus Kozys - 26, Gintautas Petrauskas - 12, Žygimantas Bereiša - 9, Egidijus Bučkus - 8, Gabrielius Asauskas - 4, Vygantas Keblys - 2.

Trenerio komentaras: „Rungtynės buvo labai sunkios, vangios. Varžovai buvo gerai pasiruošę žaisti prieš mūsų aukštus žaidėjus, todėl pradžia buvo sunki. Kai perpratom jų silpnąsias vietas, tada rungtynių eigą pavyko pakreipti mūsų naudai. Komandą „tempė“ Vitalijus Kozys - puolime buvo nesustabdomas. Ginantis 2X2, momentais darniai žaidė Gintautas Petrauskas ir Egidijus Bučkus. Laimėjome dešimtas rungtynes iš trylikos žaistų, o rytoj (balandžio 1 d.) žaidžiame paskutines reguliariojo sezono rungtynes su Gargždų VJSM I komanda, kuri yra grupės lyderė“.