Lietuvos vaikų berniukų "A" (1999m. gim.) krepšinio čempionatas "Manija". Antras divizionas (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2013-01-21
KRETINGOS SM-KRETINGOS MAISTAS  -  GARGŽDŲ SM  79:62 (20:18, 18:9, 14:14, 27:21) Taškus pelnė Vitalijus Kozys - 30, Žygimantas Bereiša - 22, Domantas Poškus - 9, Gintautas Petrauskas - 6, Gabrielius Asauskas - 5, Egidijus Bučkus - 5, Justas Vieversys - 2.

Trenerio komentaras: "Džiaugiuosi šia pergale, nes laimėjome prieš principinius varžovus. Po šių rungtynių aplenkėme Gargždų komandą ir vėl pakilome į antrą turnyrinės lentelės vietą. Vaikams pavyko įvykdyti faktiškai visus iš anksto paruoštus varžybinius sumanymus, kuriuos mokinomės treniruočių metu. Nesustabdomas buvo Vitalijus Kozys bei galingai po krepšiu žaidė Žygimantas Bereiša. Domantas Poškus vėl puikiai valdė komandą, protingai skirstė kamuolius, o gynyboje visi aikštėje buvę žaidėjai puikiai atliko jiems skirtas užduotis. Sausio 28 dieną vyksime į Kupiškį, kur žaisime su antro diviziono lyderiais Kupiškio SM-Dovalda komanda".