Lietuvos vaikų berniukų ,,B“ (1998 m. gim.) krepšinio pirmenybės (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2010-11-23

TELŠIŲ SRC  -  KRETINGOS SM II (1999 m. gim.) -  113:42.

Taškus pelnė Gintautas Petrauskas - 17, Vitalijus Kozys - 12, Egidijus Bučkus - 5, Gabrielius Asauskas - 4, Ringaudas Anužis - 4.

Trenerio komentaras: ,,Vykdami į rungtynes žinojome, kad mūsų laukia ne pyragai. Telšių komanda savo amžiaus grupėje rimtai nusitaikiusi patekti į antrąjį divizioną. Jie smarkiai mus pranoko ir ūgiu, ir greičiu. Žaidžiant su šia komanda labai jautėsi metų skirtumas. Nepaisant to, mano auklėtiniai labai stengėsi, kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro. Vaikus skatinu stengtis kovoti iki paskutinės sekundės, nežiūrint koks rezultatas. Manau, tik taip jaunieji krepininkai savyje išsiugdys kovotojų dvasią. Šio tikslo siekiant ir dalyvaujame vyresnių pirmenybėse. Na, o su Gintautu Petrausku ir Vitalijumi Koziu varžovai visas rungtynes turėjo problemų, jiems jų uždengti nepavyko. Noriu pagirti visus vaikus, kurie buvo aikštėje. Jie labai stengėsi ir jų pastangos ateityje, manau,  duos vaisių".