Lietuvos vaikų berniukų „B" (gim. 1999 m.) krepšinio pirmenybės. II-as etapas (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2012-02-16

JONAVOS KKSC  -  KRETINGOS SM-KRETINGOS MAISTAS  -  55:72 (17:21, 8:18, 10:17, 20:16).

Rezultatyviausi  Žygimantas Bereiša - 21, Vitalijus Kozys - 20, Domantas Poškus - 12, Gintautas Petrauskas - 10.

Trenerio komentaras: „Pradėjome atkrintamąsias varžybas ir labai džiaugiuosi šia pergale. Pradžioje buvo sunku - jautėsi įtampa ir jaudulys. Tačiau su kiekvienu kėliniu vis didinome apsukas, jaunuoliai atsipalaidavo ir viskas atsistojo į savo vėžes. Šiandien išskirčiau gynybą, kurioje ypač išsiskyrė Gintautas Petrauskas, Robertas Balsevičius, Domantas Gaidjurgis bei Vygantas Kubilius. Komanda sužaidė geras rungtynes, momentais žaidimas buvo gan solidus. Šiandien buvome stipresni. Domantas Poškus, kaip visada, buvo komandos vedlys į pergalę, protingai skirstė kamuolius mūsų aukštiems žaidėjams, kurie ir pelnė didesnę dalį taškų. Šeštadienį žaidžiame atsakomąsias rungtynes namie ir tikiu, kad tas rungtynes taip pat laimėsime. To ir linkiu savo auklėtiniams".