Lietuvos vaikų berniukų „B“ (gim. 1999 m.) krepšinio pirmenybės (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2011-10-23

KRETINGOS SM – „KRETINGOS MAISTAS“ - ŠILALĖS SM  -  77:34 (31:4, 14:8, 22:12, 10:10).

Taškus pelnė Vitalijus Kozys - 18, Domantas Poškus - 18, Žygimantas Bereiša - 10, Justas Vieversys - 6, Egidijus Bučkus - 6, Gintautas Petrauskas - 6, Mantas Daržinskis - 5, Robertas Balsevičius - 4, Robertas Kryžnauskas - 2, Vygantas Keblys - 1, Domantas Gaidjurgis - 1.

Trenerio komentaras: „Sunku ką pasakyti apie pačias rungtynes, nes jos buvo labiau treniruočių pobūdžio. Džiugina, kad taškus pelnė net 11 žaidėjų. Man labai patinka šių jaunuolių atsinešimas į patį krepšinį - jie jaučia didelį malonumą nuo šio žaidimo ir tai labai matosi. Treniruotes nepraleidžia ir jas lanko absoliučiai visi, konkurencija didelė, bet ir komandos atmosfera itin gera! Džiaugiuosi tuo ir palinkėsiu nesustoti, kryptingai siekti tobulėjimo ir toliau ryžtingai kovoti krepšinio aikštelėje.“