LMKL Žvaigždžių diena 2011

Pateikta: 2011-02-14

Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai vasario 12 d. dalyvavo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LMKL) renginyje „Ateities krepšinio žvaigždės šiandien 2011“, kuris vyko Alytaus mieste. Jame dalyvavo virš 300 geriausių jaunųjų krepšinio talentų iš įvairių Lietuvos sporto bei krepšinio mokyklų. Kretingos sporto mokyklos garbę Alytuje gynė 13 krepšininkų, kurie šią teisę įgijo vasario 6 d. Kretingoje vykusioje „Žvaigždžių dienoje“, kur tapo nugalėtojais ar prizininkais įvairiose rungtyse – slalome, „Karavano“, „Bauduko“, tritaškių metimų, bei dėjimų į krepšį konkursuose.

Mūsų jaunieji auklėtiniai turėjo unikalią galimybę pamatyti ir išbandyti naujai atrestauruotų Alytaus sporto rūmų, kuriuose vyks Europos krepšinio čempionato kovos, parketą. Vaikams puikiai organizuotas renginys paliko gilų įspūdį. Tik atvykus, visi turėjo galimybę dalyvauti linksmoje fotosesijose su Europos pirmenybių simboliu Amberiu, kiekvienas galėjo pasimatuoti bei nusifotografuoti su originaliais Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės marškinėliais ir sportiniais 52,5 dydžio bateliais.

Renginio metu ne kartą buvo paminėtas ir Kretingos sporto mokyklos vardas, nes tritaškių metimo konkursui ir „žvaigždžių“ rinktinėms žaidėjus atrinko pati MKL, atsižvelgdama į šio sezono varžybų rezultatus. Tritaškių konkurse šią progą gavo Monika Salytė, bei Vakarų jaunučių rinktinei turėjusi atstovauti Renalda Jonušaitė (abiejų treneris Rimvydas Joneckis), kuri, deja, negalėjo vykti į šį renginį. Visi konkursai buvo gyvybingi ir gavo daugybę gerų emocijų. Geriausiai iš kretingiškių pasirodė Reda Motiejūnaitė (treneris Rimvydas Joneckis), kuri „Karavano“ rungtyje iš 26 dalyvių užėmė 3-ią vietą. Ilgai lauktą kamuolio dėjimo į krepšį konkursą, kuriame dalyvavo ir mūsiškis Steponas Markus, laimėjo įspūdingų dėjimų parodęs Kauno A. Sabonio krepšinio mokyklos auklėtinis Tauras Jogėla. Atminimui visi dalyviai dovanų gavo proginius šventės marškinėlius su MKL simbolika.

Viso renginio metu vyravo šventiška, linksma nuotaika, kur teigiamos emocijos liejosi ne tik rungtyniaujant, bet ir klausantis specialiai šventės dalyviams koncertavusių vaikų Eurovizijos dalyvės Eglės Jurgaitytės, bei Alytaus oranžinio choro ir jo vadovo Justino Lapatinsko dainų. Taip pat galėjo pasigrožėti Klaipėdos šokių kolektyvo Amberdance pasirodymais.

Po šventės kretingiškiai turėjo  galimybę stebėti LKF organizuojamos  DnB NORD taurės varžybų pusfinalio kovas tarp Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“, bei Kauno „Žalgirio“ ir Prienų „Rūdupio“ komandų. Vaikai pamatė ne tik aukšto lygio krepšinį, bet ir turėjo progos nusifotografuoti su garsiais krepšininkais, prisiminimui parsivežė jų autografų.

Nors Alytuje jaunieji krepšininkai praleido visą dieną, tačiau niekas nejuto nuovargio, visi buvo linksmi, nuotaikingi, namo grįžo su labai gerais įspūdžiais. Jaunuoliai su nekantrumu lauks kitų metų, stengsis toliau tobulėti krepšinio aikštelėje, kad ir vėl patektų į šį puikų renginį.

Kretingos sporto mokyklą atstovavo – Juozas Paulauskas, Vilius Stonkus, Eglė Lazauskaitė, Reda Motiejūnaitė (visi „Karavano“ konkurse), Matas Puotkalis (neišvyko), Greta Šeškutė (abu slalomo konkurse), Vitalijus Kozys, Gintautas Petrauskas, Indrė Puškoriūtė, Eglė Paulauskaitė (visi „Bauduko“ konkurse), Monika Salytė (tritaškių metimų konkursas), Renalda Jonušaitė (Vakarų rinktinė, neišvyko), Steponas Markus (dėjimo į krepšį konkursas).