Mažojo futbolo turnyras treneriui Antanui Rubiui atminti Telšiuose (berniukai, gim. 2003-2004, treneris Martynas Viluckas)

Pateikta: 2014-01-19

Kretingos sporto mokyklos futbolininkai, gimę 2003-2004 m., vadovaujami trenerio Martyno Vilucko, Telšiuose vykusiame mažojo futbolo turnyre treneriui Antanui Rubiui atminti tarp 6 komandų užėmė II vietą.

Turnyre dalyvavo Kretingos SM, „Kuršėnų“ SK, Mažeikių FK „Atmosfera“, Mažeikių FA ir dvi Telšių RSC komandos.

VARŽYBŲ REZULTATAI:

„Kretingos SM“ – „Kuršėnai“ – 5:1 (Gvidas Žvinklys – 2, Mantas Vaitkus, Kornelijus Šalnis ir Orestas Bručkus – po 1);

„Kretingos SM“ – „Telšių RSV-2004“ – 4:3 (G.Žvinklys – 3, Gabrielius Pazdrazdis - 1);

„Kretingos SM“ – „Telšių RSC- 2003“ – 2:3 (G.Žvinklys – 2),

„Kretingos SM“ – Mažeikių „Atmosfera“ – 5:1 (G.Žvinklys – 2, M. Vaitkus, K. Šalnis, Aidas Pipiras – po 1),

„Kretingos SM“ – „Mažeikių FA“ - 2:1 (M. Vaitkus ir G. Žvinklys – po 1).

Geriausiu „Kretingos SM“ komandos žaidėju pripažintas Mantas Vaitkus, absoliučiai geriausiu turnyro puolėju – kretingiškis Gvidas Žvinklys.

Trenerio komantaras: „Rezultatą vertinu labai gerai – gyvenome tokiu varžybų ritmu, kad į turnyrą po 5 dienas vykusių varžybų beišvažiavo kas galėjo. Išvykome su nevienodo amžiaus berniukų sudėties komanda, du žaidėjai – gimę 2005 m., po 4 – 2003 ir 2004 m. Tačiau žaidėme neblogai - pasiekėme 4 pergales ir tik paskutinėmis minutėmis nusileidome aikštės šeimininkams – turnyro nugalėtojams Telšių futbolininkams, gimusiems 2003 m.“