Mergaičių krepšinio turnyras „Sveika vasara-2010“ (1997-1998 m. gim., trenerė Milda Žiubrienė)

Pateikta: 2010-05-25

Kretingos sporto mokyklos mergaičių, gim. 1997-1998 m. gim., komanda krepšinio Palangoje vykusiame turnyre „Sveika vasara-2010“ iškovojo I-ą vietą.

Turnyre dalyvavo mergaičių komandos iš Klaipėdos V.Knašiaus KM, Plungės SM , Palangos SC ir Kretingos SM. Kretingos sporto mokyklos mergaičių komanda nugalėjo Klaipėdos V.Knašiaus KM  komandą  rezultatu 62:36 (taškus pelnė Agnė Skliuderytė – 16, Rosita Stonkutė – 8, Indrė Puškoriūtė – 7), Plungės SM komandą – 62:22  (taškus pelnė Rusnė Puotkalytė – 12, Agnė Skliuderytė – 9, Ernesta Biliartaitė – 6),  Palangos SC komandą – 57:32 (taškus pelnė Eglė Paulauskaitė – 12, Rusnė Puotkalytė – 8, Ieva Jurgilaitė – 8). Komanda buvo apdovanota nugalėtojų taure, žaidėjos – medaliais.

Turnyro metu vyko kamuolio varymo ir baudų metimo konkursai. Kretingos komandai kamuolio varymo konkurse atstovavo šios mergaitės: Eglė Paulauskaitė, Ernesta Biliartaitė, Agnė Skliuderytė, Rusnė Puotkalytė, Rosita Stonkutė. Šiame konkurse mergaitės iškovojo 1-ą vietą ir buvo apdovanotos tortu. Baudų metimo konkurse dalyvavo visa komanda, kuri pataikė daugiausia baudų iš keturių komandų ir iškovojo 1-ą vietą ir vėl buvo apdovanota tortu. Geriausios Kretingos SM komandos žaidėjos prizą gavo Rusnė Puotkalytė.