Nugalėtojais tapo J. Pabrėžos universitetinė gimnazijos komanda

Pateikta: 2019-12-12

Baigėsi Kreingos rajono bendrojo ugdymo mokyklų sporto žaidynių  jaunių krepšinio varžybos. Pasibaigus I etapui, paiškėjo, kad dėl III vietos kovos J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos-I (mokytojas Antanas Laureckis) ir Darbėnų gimnazijos (mokytoja Ingrida Grinevičienė) krepšininkai, dėl I vietos  J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos-II (mokytojas Antanas Laureckis) - Pranciškonų gimnazijos (mokytojas Rolandas Žiubrys) komandos.

Pirmieji į aikštelę išbėgo komandos kovojančios dėl III vietos.  Nuaidėjus finaliniam teisėjų švilpukui rezultatas švieslentėje rodė 74-56 (18-23; 20-14; 14-11; 21-19) J. Pabrėžos komandos naudai.

Po šių rungtynių teisėjai pakvietė į aikštelę komandas, kovosiančias dėl I vietos. Pirmąjį kėlinuką laimėjo pabrėžiečiai 21-15. Po antrojo kėlinuko rezultatas švieslentėje rodė 38-37, J. Pabrėžos II komandos naudai. Trečiajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir tik ketvirtajame kėlinuke spurtavę J. Pabrėžos komanda šventė pergalę rezultatu 85-73.

Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis, žaidėjai ir komandos treneriai medaliais.