Skelbiamas priėmimas į laisvą stalo teniso trenerio-sporto mokytojo darbo vietą

Pateikta: 2014-08-11

*

Kretingos sporto mokykla skelbia priėmimą į laisvą stalo teniso trenerio-sporto mokytojo darbo vietą:

Dirbti Kretingoje (6 kontaktinės valandos per savaitę) ir Salantuose (6 kontaktinės valandos per savaitę), pagal neterminuotą darbo sutartį.

Reikalavimai  stalo teniso trenerio-sporto mokytojo pareigoms užimti:

1. Turėti pedagogo kvalifikaciją arba būti išklausius pedagoginių ir psichologinių žinių kursą.
  2. Atitikti kitus Lietuvos Respublikos švietimo įstatyme nustatytus reikalavimus.

Pretendentas privalo iki 2014  m. rugpjūčio 26  d. pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

4. gyvenimo aprašymą;

5. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

6. pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją (neturint pedagogo kvalifikacijos).

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir patikrinti grąžinami pretendentui.

Dokumentus į Kretingos sporto mokyklą pristatyti asmeniškai arba registruotu laišku adresu:  Kretingos sporto mokykla, Vilniaus g. 16, 97103 Kretinga. Dokumentus galima atsiųsti  el. p. mokykla@sportas.kretinga.lm.lt

Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, bus kviečiami į pokalbį.

Kretingos sporto mokyklos telefonas  (8 445) 78 974.