Sporto mokyklos "Žvaigždžių diena"

Pateikta: 2011-02-06

Kretingos sporto mokykla suorganizavo puikų renginį savo krepšininkams - Kretingos sporto mokyklos krepšinio "Žvaigždžių dieną".

Dalyvavo per 90 jaunųjų krepšininkų iš 11 krepšinio grupių. Renginio vienas iš tikslų buvo paįvairinti jaunuolių treniruočių, rungtynių maratoną įdomiais ir linksmais konkursais. Krepšininkai turėjo progos pademonstruoti savo sugebėjimus, lenktyniaujant, varžantis ir kovojant tarpusavyje. Keturių valandų trukmės šventėje buvo visko - džiaugsmo, įtampos, gerų ir gražių emocijų. Tačiau svarbiausia, kad visi - tiek renginio dalyviai, tiek vaikų tėveliai, draugai, gerai ir linksmai praleido laiką. Vyko ir krepšinio rinktinių rungtynės, kurios buvo sudarytos Kretingos raj. mokyklų, gimnazijų pagrindu. Vienai rinktinei atstovavo Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai, besimokinantys Pranciškonų gimn. ir M. Daujoto vid. m - loje., kitai - krepšininkai iš J. Pabrėžos gimn. ir S. Daujoto  p. m - los. Laimėjo pastarieji. Kiekviename kėlinuke žaidė įvairių amžiaus grupių jaunieji krepšininkai bei krepšininkės. Nebuvo pamiršti  ir vaikų tėveliai - jiems surengtą tritaškių konkursą laimėjo Salvijus Stonkus. Buvo ir įspūdingų momentų, kurie ypač patiko visiems susirinkusiems  - vien ko verti Stepono Markaus dėjimai į krepšį. Konkursų dalyviai stengėsi laimėti kiekvieną rungtį, nes kai kurių rungčių nugalėtojai ar prizininkai įgavo teisę atstovauti sporto mokyklą vasario 12 d. Alytuje vyksiančioje LMKL moksleivių žvaigždžių dienoje "Ateities krepšinio žvaigždės šiandien 2011".

Į Alytų vyks šių rungčių nugalėtojai ar prizininkai:
                     1. Dėjimo į krepšį konkursas:
                         -  Steponas Markus.
                     2. Konkursas "Karavanas":
                         - Eglė Lazauskaitė,
                         - Reda Motiejūnaitė,
                         - Juozas Paulauskas,
                         - Vilius Stonkus.
                     3. Konkursas "Baudukas":
                         - Indrė Puškoriūtė,
                         - Eglė Paulauskaitė,
                         - Vitalijus Kozys,
                         - Gintautas Petrauskas.
                      4. Konkursas "Slalomas":
                         - Greta Šeškutė,
                         - Matas Puotkalis.

Iš LMKL vardinius kvietimus gavo Monika Salytė (tritaškių konkursas), bei Renalda Jonušaitė (Vakarų rinktinė).

"Žvaigždžių dienos" prizininkai