Sportuojančio jaunimo taurė 2011 (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2011-12-19

Gruodžio 18 dieną baigėsi mėnesį laiko trukęs Kretingos sporto mokyklos ir Kretingos rajono pataisos inspekcijos organizuotas krepšinio turnyras "Sportuojančio jaunimo taurė 2011".

Turnyre dalyvavo 3 komandos iš Kretingos sporto mokyklos (2 vaikinų ir 1 merginų, treneris Rimvydas Joneckis), 1 iš Kretingos rajono pataisos inspekcijos, 1 iš Kretingos suaugusių ir jaunimo centro. Vaikinų, gim. 1996 m., pirma komanda pasirodė labai sėkmingai ir užėmė pirmą vietą, nugalėdama visus varžovus. Vykdytuose metimų konkursuose sporto mokyklos atstovai taip pat iškovojo prizines vietas - tritaškių konkurse antrą vietą laimėjo Deivydas Kuzavas, metimų konkurse 3x2x1 antras buvo Aurelijus Viskontas. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Deivydas Kuzavas.

Medalius ir taurę už pirmą vietą gavo Deivydas Kuzavas, Aurelijus Viskontas, Šarūnas Kupšys, Dovydas Baranovskis, Ernestas Zubė, Edvinas Benetis, Gabrielius Miežis, Rokas Grudzinskas, Arnas Skliuderis, Jonas Gagilas.