"Sportuojančio jaunimo taurė 2012" (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2012-04-30
Kiekvieną sekmadienį nuo balandžio 15 d. Kretingos sporto mokyklos salėje vyksta Kretingos miesto jaunimo krepšinio pirmenybės "Sportuojančio jaunimo taurė 2012". Jose dalyvauja komandos iš Pranciškonų, J. Pabrėžos gimnazijų, S. Daukanto pagr., M. Daujoto vid. mokyklų, prisijungė policijos komanda "Jaunieji rėmėjai", Kretingos rajono pataisos inspekcijos, Suaugusių ir jaunimo mokymo centro komandos, Sporto mokyklos merginų ir vaikinų komandos. Pirmenybės jaunimui yra reikalingos, nes kiekvieną savaitę atsiranda vis daugiau norinčių jose dalyvauti. Po trijų turų lyderiai kol kas yra Suaugusių ir jaunimo mokymo centro komanda, laimėjusi visas tris rungtynes. Vakar (balandžio 29 d.) startavo ir vienintelė merginų komanda, sudaryta iš Sporto mokyklos auklėtinių. Merginos pirmenybes pradėjo įtinkinančia pergale, rezultatu 56:37 nugalėjusios J. Pabrėžos gimn. II komandą. Pirmenybės dar tik įsibėgėja ir baigsis birželio 10 d. finalinio ketverto varžybomis.