Tarpinstitucinės (mokyklos, šeimos ir kt. institucijos) krepšinio 3x3 varžybos „Draugaukime ...“

Pateikta: 2010-03-25

Kovo 23 d. Kretingos sporto mokykloje vyko tarpinstitucinės (mokyklos, šeimos ir kt. institucijos) krepšinio 3x3 varžybos „Draugaukime ...“.  Renginys skirtas akcijai ,,Savaitė be patyčių“.

Renginyje dalyvavo 23 komandos:  iš  Darbėnų vid. m-los, Vydmantų vid. m-los, Kartenos vid. m-los, Salantų gimn., J.Pabrėžos gimn., S.Daukanto vid. m-los., Kūlupėnų pagr. m-los mokinių, mokytojų, mokinių tėvelių ir Kretingos rajono policijos komisariato bei Kretingos priešgaisrinės tarnybos. Komandos buvo suskirstytos į 7 pogrupius. Iš kiekvieno pogrupio į  ketvirtfinalio varžybas pateko pirmas vietas pogrupyje iškovojusios komandos ir viena geriausia antrą vietą užėmusi komanda.

Turnyro finalininkai:

1-a vieta - Kūlupėnų pagrindinės mokyklos mokinių tėvelių komanda (Vytautas Einikis, Alvydas Daugintis, Reda Pilelienė);

2-a vieta - J.Pabrėžos gimnazijos mokinių komanda (Paulius Girtavičius, Steponas Markus, Barbora Momgaudytė);

3-a vieta  - Kretingos rajono policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus komanda (Kęstutis Monkus, Edmundas Lukauskas, Indrutė Janušaitė);

4-a vieta Kartenos vidurinės mokyklos mokytojai (Marius Meškauskas, Algimantas Plonis, Nijolė Donėlaitė).