Tarpinstitucinių (mokyklos, šeimos ir kt. institucijos) krepšinio 3x3 varžybos „Draugaukime...“

Pateikta: 2011-03-25

Sporto mokykla kartu su Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi bei Kretingos policijos komisariatu suorganizavo jau antrąsias tarpinstitucines krepšinio 3X3 varžybas. Šios varžybos – tai galimybė ne tik pasivaržyti, kas stipresnis, bet ir tarpusavyje pabendrauti moksleiviams, jų tėvams, bendro lavinimo mokyklų mokytojams, policijos, priešgaisrinės tarnybos, valstybės sienos apsaugos tarnybų pareigūnams, apylinkės teismo atstovams. Šventėje dalyvavo per 70 dalyvių, 22 komandos.

Aktyviausi renginyje buvo S. Daukanto pagrindinė mokykla, Darbėnų ir Salantų gimnazijos, kurios atsiuntė net po tris komandas, sudarytas iš tėvų, mokinių ir mokytojų. Taip pat tradiciškai aktyvus Kretingos policijos komisariatas, kuris ne tik sukomplektavo dvi komandas, bet ir buvo stiprūs krepšinio aikštelėje.
Šventėje vyko ne tik krepšinio varžybos, bet ir šoko Kretingos sporto mokyklos šokių kolektyvas (vadovė Ieva Slušnytė), per atidarymą gražaus bendravimo ateityje turnyro dalyviams linkėjo policijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai, Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, Kretingos sporto mokyklos vadovai.
Turnyro metu vyko labai daug atkaklių, emocingų, azartiškų ir įtemptų rungtynių, kur nugalėtojai paaiškėdavo tik paskutinėmis sekundėmis. Vien ko vertos pusfinalio rungtynės tarp Salantų gimn. mokinių ir Policijos II komandos, kai rungtynės baigėsi rezultatui esant 14:13 salantiškių naudai. Pastarieji paskutinę sekundę prasižengė ir policijos komisariato žaidėjas Kęstas Monkus turėjo galimybę baudos metimu išlyginti rezultatą. Deja, jaudulys ir įtampa padarė savo - metimas buvo netaiklus. Policininkai atsigriebė kovoje dėl trečios vietos, kur 17:15 nugalėjo ketvirta likusia Pranciškonų gimn. mokinių I komandą.  Finalinėje dvikovoje salntiškiai įrodė, kad šiais metais jie stipriausi, nugalėdami S. Daukanto pagrindinės mokyklos mokinių komandą 14:11.
Galutinė varžybų turnyrinė lentelė:
 1. Salantų gimnazijos mokiniai (Andrius Bėrontas, Ernestas Bružas, Erika Šapalaitė).
 2. S. Daukanto pagrindinės mokyklos mokiniai (Simonas Mažionis, Vilius Stonkus, Gabrielė Grinevičiūtė).
 3. Policijos komisariato II komanda (Kęstas Monkus, Valdas Leonas, Kristina Krupeikienė).
 4. Pranciškonų gimnazijos I komandos mokiniai (Dalius Beresnevičius, Laurynas Lazdauskas, Dovilė Tarasevičiūtė).

Varžybų lentelės