Tarptautinis bokso turnyras Kalvarijoje (treneris Aivaras Balsys)

Pateikta: 2013-11-14

Š. m. lapkričio 7-9 d. Kalvarijoje vyko tarptautinis bokso turnyras, kuriame dalyvavo ir trenerio Aivaro Balsio auklėtiniai. Turnyre kovojo Lietuvos boksininkai ir svečiai iš Latvijos bei Rusijos.

I vietą svorio kategorijoje iki 32 kg iškovojo Benas Svirnelis, nepalikdamas jokių vilčių Rusijos boksininkams užkariauti Lietuvos ringą. I vietą svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo Tautvydas Čepauskas prieš Kauno sporto mokyklos ,,Gaja“ auklėtinius. Julius Jonušas svorio kategorijoje iki 66 kg, savo kovas baigdamas anksčiau laiko, ir finalinėje kovoje įveikęs Latvijos boksininką, tapo turnyro nugalėtoju.

II vietą svorio kategorijoje iki 75 kg užėmė Žygimantas Jucys, finalinėje kovoje nusileidęs varžybų šeimininkui iš Kalvarijos. Taip pat II vietą svorio kategorijoje iki 63 kg iškovojo Giedrius Narmontas, finalinėje kovoje pralaimėjęs ringo šeimininkui, Kalvarijos atstovui.