Tarptautinis bokso turnyras Ukrainoje (Chmelnickyje)

Pateikta: 2013-11-20

Lapkričio 14-19 dienomis Ukrainoje (Chmelnickyje) vyko tarptautinis bokso turnyras, kuriame dalyvavo Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami trenerio Aivaro Balsio. Turnyre dalyvavo Ukrainos, Moldavijos, Serbijos, Baltarusijos ir Lietuvos komandos.

Net keturis kartus buvo iškelta kretingiškio Edvino Puplausko ranka. Svorio kategorijoje iki 60 kg jis iškovojo 1-ąją vietą ir užsitarnavo sporto meistro vardą jaunimo tarpe. Taip pat jis buvo pripažintas techniškiausiu turnyro boksininku. Sportininkas buvo apdovanotas diplomais ir aukso medaliu.

Kitas Kretingos sporto mokyklos boksininkas - Benas Svirnelis - šiame turnyre kovojo jauniausioje dalyvių poroje. Boksininkai šią kovą baigė lygiosiomis, tačiau net ir šioje kovoje kretingiškis pavergė žiūrovų širdis savo techniškumu ir drąsa.