Tarptautinis salės 5x5 vaikų futbolo turnyras Mažeikiuose (treneris Arvydas Balsevičius)

Pateikta: 2012-12-12

Mažeikiuose vykusiame tarptautiniame salės 5x5 vaikų futbolo turnyre „FK Atmosferos taurė-2012,  Kretingos sporto mokyklos komanda (gim. 2000 m.), treniruojama Arvydo Balsevičiaus, užėmė pirmąją vietą.

Aštuonios komandos suskirstytos į du pogrupius varžėsi dėl 1 – 2 vietos, kad patektų į finalinį ketvertą. Jaunieji Kretingos futbolininkai, nepralaimėję nei vienų rungtynių, pogrupyje užėmė antrąją vietą. Su Plungės SM ir Telšių SRC komandomis sužaista lygiosiomis 0:0 ir 1:1 (įvartį įmušė Edvinas Girdenis). Žaidžiant su Mažeikių „Atmosferos-2“ komanda, Kretingos sporto mokyklos futbolininkai laimėjo rezultatu 2:0 (įvarčius pelnė Edvinas Girdenis ir Edvinas Andrijauskas). Pusfinalyje labai kovingai sužaidę jaunieji kretingiškiai 3:1 nugalėjo pajėgią N. Akmenės futbolininkų komandą (įvarčius pelnė E. Girdenis 2, E. Andrijauskas 1). Kitame pusfinalyje plungiškiai, po baudinių serijos 5:4, nugalėjo Kuršėnų SM, tad finale A. Balsevičiaus treniruojamiems futbolistams teko dar kartą susitikti su Plungės sporto mokyklos komanda. Susikaupę ir užtikrintai musiškiai  sužaidė finalines rungtynes. Gerų progų įvarčiui įmušti nepavyko išnaudoti Rokui Šipaliui, Edvinui Girdeniui, tačiau vienas Edvino Andijausko  smūgis buvo taiklus, kuris ir atnešė Kretingos sporto mokyklos komandai pergalę ir pirmąją vietą turnyre. Patikimai vartus saugojo Robertas Kazbaris, gerai gynyboje sužaidė Giedrius Jurkus ir Vilius Jakumas, kuris buvo pripažintas geriausiu komandos žaidėju,   puolime savo žaidimu džiugino Deividas Benetis, Irmantas Songaila, Edvinas Andrijauskas. Geriausiu turnyro gynėju pripažintas Edvinas Girdenis.