V-asis S. Ruzgailos vardo vaikų berniukų (gim. 1999 m.) krepšinio turnyras (treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2012-01-01

Kretingos sporto mokykla pagerbė žymų mūsų miesto trenerį S. Ruzgailą ir jo 89-ojo gimtadienio proga surengė krepšinio turnyrą. Jame dalyvavo 3 komandos iš II-ojo diviziono (Tauragės SM-Bremena, Saulė-Šiauliai, Gargždai) bei dvi iš III-iojo (Kretingos SM-Kretingos maistas, Mažeikių SM-Nafta).

Mūsiškiai pasirodė labai sėkmingai, nes laimėjo 3 rungtynes iš 4, tuo įrodydami sau, kad šiame vaikų amžiuje yra stipri komanda. Turnyre 3 komandos surinko po lygiai taškų - tai tik parodo, kad dauguma rungtynių buvo įtemptos, kovingos. Perskaičiavus taškų santykį kretingiškiams atiteko 3 vieta. Komandoje išsiskyrė Domantas Poškus (pripažintas naudingiausiu komandos žaidėju), Žygimantas Bereiša, Vitalijus Kozys. Gynyboje maloniai nustebino puikus Domanto Gaidjurgio žaidimas. Pirmą turnyro dieną Žygimantas Bereiša gavo ir asmeninę, komandos rėmėjo Irmanto Norkaus, prizą - taurę už didžiausią krepšinio aikštelėje padarytą pažangą per praėjusius metus. Turnyro puošmena tapo šeimininkų rungtynės prieš Tauragės SM-Bremenos komandą. Šias rungtynes stebėjo  rajono meras Juozas Mažeika, vicemeras Vytautas Ročys. Kova su turnyro favoritais tauragiškiais vyko "taškas į tašką" ir daugiausia Vitalijaus Kozio dėka kretingiškiams pavyko išplėšti pergalę 61:59.

Turnyrui spalvų įnešė ir Kretingos SM aerobikos grupės merginos (vadovė Ieva Slušnytė), sušokusios eilę šokių ir sulaukusios ovacijų iš turnyro dalyvių bei žiūrovų.

Rezultatų lentelė

Geriausi komandų žaidėjai