VIII-asis Lietuvos nusipelniusio trenerio Stasio Ruzgailos vardo vaikų (gim. 2002 m.) krepšinio turnyras (treneris Vytautas Šližius)

Pateikta: 2015-01-08

Gruodžio 29-30 d. Kretingos sporto mokykloje vyko VIII-asis Lietuvos nusipelniusio trenerio Stasio Ruzgailos vardo vaikų (gim. 2002 m.) krepšinio turnyras. Turnyre dalyvavo šios 5 komandos:  Palangos SC “Žemaitija“, Telšių SRC, Klaipėdos KM, Panevežio SK „Mintis“ bei Kretingos SM (treniruojama trenerio Vytauto Šližiaus).

Turnyras buvo vykdomas rato sistema, tad kiekviena komanda galėjo išbandyti jėgas viena su kita.

Geriausiai šiame turnyre sekėsi Klaipėdos KM komandai (treneris  A.Preikšaitis), kuri įveikusi visas komandas tapo turnyro nugalėtoja. Antrąją vietą užėmė šeimininkė Kretingos SM komanda, kuri paskutinėse varžybose su Klaipėdos KM po įtemptos kovos turėjo pripažinti klaipėdiečių pranašumą. Trečioji vieta atiteko Telšių SRC komandai (treneris  A.Kaveckis), kuriai patyrus 2 pralaimėjimus teko tenkintis bronzos medaliais.  Ketvirtoji vieta atiteko jauniesiems Palangos SC „Žemaitija“ krepšininkams (treneris R.Juška) bei penktoji vieta atiteko svečiams iš Panevėžio (treneris  T.Taučius).

Visos komandos buvo apdovanotos Lietuvos nusipelniusio trenerio S.Ruzgailos  dovanomis, o komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis bei medaliais, individualių rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti statulėlėmis. Naudingiausiu Kretingos SM žaidėju pripažintas Kasparas Jonauskas. Slalomo rungtyje nugalėjo Kretingos SM atstovas Eligijus Ruokis.

Treneris Vytautas Šližius pasidžiaugė, kad šis turnyras buvo puiki proga išmėginti jėgas prieš komandas, kurios žaidžia aukštesniuose divizionuose nei mūsų komanda bei nenutraukti varžybų ritmo švenčių dienomis.