XIV-asis vaikų futbolo turnyras, skirtas Mikui Trakiui atminti

Pateikta: 2014-09-04
Šiemet įvyko jau XIV-asis vaikų futbolo turnyras, skirtas Mikui Trakiui atminti. Keturių komandų turnyre 13-mečiai rungtyniavo 11x11 rato sistema. Tai buvo gera repeticija, jėgų patikrinimas prieš prasidedant Respublikos futbolo pirmenybėms. Kretingos sporto m-klos auklėtiniai turnyrą pradėjo su Palangos SRC komanda. Kovingos rungtynės baigėsi be įvarčių 0:0. Patikimai vartus gynė Vaidotas Gedvilas, gynyboje gerai sužaidė Regimantas Kripas, Gražvydas Steckys. Antroje dvikovoje su Telšių "Džiugo" komanda kretingiškiai į aikštę išėjo dar labiau susikaupę ir motyvuoti pergalei. Pirmame kėlinyje gerų progų įmušti įvarčius neišnaudojo Elijus Sendravičius, Regimantas Kripas. Antro kėlinio viduryje Edvinas Girdenis pelnė lemiamą įvartį, kuris tapo pergalingu. Po dviejų turų jaunieji kretingiškiai pirmavo, tačiau trečios rungtynės su gargždiškiais susiklostė nesėkmingai, pralaimėta 0:2. Žaidžiant paskutines turnyro rungtines tarp Telšių ir Palangos futbolininkų, tapti prizininkais turėjo galimybių visos keturios turnyro komandos. Šios kovos nugalėtojas tampa turnyro nugalėtoju.Tai žinodamos, komandos kovėsi labai atkakliai. Rungtynes rezultatu 2:0 laimėjo telšiškiai ir tapo nugalėtojais, antri - gagždiškiai, treti - kretingiškiai, ketvirti - palangiškiai. Geriausiu Kretingos sporto mokyklos komandoje išrinktas Regimantas Kripas, o geriausiu turnyro saugau - Edvinas Girdenis. Komandos prizininkės apdovanotos puikiomis taurėmis ir medaliais.