XIX-as trenerio A.Trakio vardo atminimo krepšinio turnyras

Pateikta: 2018-06-14 (atnaujinta: 2018-06-14)

2018 m. birželio 7 d. Kretingos sporto mokykla vykdė  XIX –ąjį  trenerio A. Trakio  vardo atminimo krepšinio 3x3 turnyrą. Dalyvavo 23 komandos iš Palangos, Plungės, Klaipėdos ir Kretingos. Turnyras buvo vykdomas penkiose amžiaus grupėse: I grupė 2008 m. gim. ir jaunesni, II grupė  2006-2007 m. gim., III grupė 2004-2005 m. gim., IV grupė 2002-2003 m. gim. ir Vgrupė 1999-2001 m. gim.

I-oje grupėje 2008 m. gim. ir jaunesnių:

1 vietą iškovojo „Monstrai“  iš Kretingos. (Jokūbas Drakšas, Arnas Šliaudertis ir Raidas Šideikis)

2 vietą iškovojo „Lokiukai“ iš Palangos (Lukas Podlinevas, Linas Šideikis, Erikas Afanasjevas, Emilis Povilaitis

3-ą vietą iškovojo „Lietuvaičiai“ iš Kretingos (Eimantas Jurkus, Emilijus Leščiauskas, Matas Mažeika, Gustas Macius)

II-je grupėje 2006-2007 m. gim.  :

1-ą vietą iškovojo  „Nesijaudink nepažįsti‘ iš Klaipėdos  (Paulius Norvilas, Aredas Dzuba, Deinas  Kuodys, Džiugas Remeikis)

2-ą vietą iškovojo  „Nagliukai“ iš Palangos 9 Adrijus Kozys, Tadas Razgus, Titas Vainoras, Karolis Visockis)

3-ą vietą iškovojo „Trintukai“ iš Palangos (Jonas Šoblinskas, Armandas Korsakas, Dominykas Videika)

III –oje grupėje 2004-2005 m. gim. :

1-ą vietą iškovojo „Komandorai“ iš Kretingos (Pijus Daukontas, Gintaras Beniušis, Justas Anužis)

2-ą vietą iškovojo  „Mėlyni“ iš Plungės  (Nojus Radžius, Justas Žiubrys, Rokas Antanas Čivilis, Vincas Pakalniškis)

3-ą vietą iškovojo  KKM-2004 IŠ Klaipėdos (Žygimantas Ivanauskas, Šarūnas Širvinskas, Vilius Vaičius)

IV –oje grupėje 2002-2003 m. gim.:

1-ą vietą iškovojo „Koganai“ iš Kretingos (Kostas Tubutis, Tadas Budrys, Ignas Andriuškevičius)

2-ą vietą iškovojo „Mes už barą“  iš Kretingos  (Eligijus Ruokis, Rokas Tiškus, Kajus Kutelis)

3-ą vietą iškovojo „Vepštas ir komanda“ iš Kretingos (Tautvydas Vepštas, Simonas Kripas, Ugnius Kvietkauskas)

V-oje grupėje  1999-2001 m. gim.:

1-ą vietą iškovojo „Šaras ir KO“ IŠ Kretingos (Edgaras Danys, Šarūnas Stankus, Kornelijus Stonkus)

2-ą vietą iškovojo „Kiaušiniai“  iš Kretingos (Evaldas Paulauskas, etras Piekus, Rokas Beržonskis, Simas Endriekus)

3-ą vietą „Veteranai“ iš Kretingos (Karolis Petrauskas, Vygantas Kebklys, Mantas Venckus)

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Kretingos sporto mokyklos  prizais ir medaliais.

Nugalėtojus pasveikino ir apdovanojimus įteikė trenerio Andriaus Trakio brolis Valdas Trakys.